FERIEBOLIG: JEL-026

  Tilbake til søkeresultat      Nytt søk

   2 fine leiligheter med flott utsikt!

Bo i Jelsa nær sjøen og alle fasiliteter
I et hus beliggende rett ovenfor sentrum av koselige Jelsa, har vi 2 flotte leiligheter til leie for inntil 6 og 4 personer. Begge har flott utsikt mot sjøen, fjellene på fastlandet og naturen rundt fra terrassene. Svært kort gange til sjøen og alle fasiliteter.

Leilighetene ligger i et velholdt hus beliggende i stille strøk, ca 5 minutters gange fra det koselige torget i fiskelandsbyen Jelsa.
Det finnes flere fine badebukter i området, hvorav den nærmeste er bare noen hundre meter fra huset. Leilighetene ligger mellom sentrum av Jelsa og flere strender med sand, noe som er sjelden vare i Kroatia. Det er ca 600 meter til den nærmeste av disse fra huset. Den nærmeste stranden til huset har rullestein og ligger ca 200 meter fra huset.
I disse leilighetene kan du bo sentralt med allikevel i et rolig området. Huset ligger like ved JEL-028.

Les mer om Jelsa  
AVSTANDER
Sentrum 150m
Sjøen 100m
Badeplass 200m
Butikk 150m
Restaurant 150m
Buss 400m
Båt 200m
Parkering Ja

LEILIGHET A2

 Tips en venn      Skriv ut

Leilighet for inntil 4 personer beliggende i et rolig boligområdet nær sentrum av koselige Jelsa. Kort gangavstand til sjøen og øvrige fasiliteter og nydelig utsikt fra terrassen.

Leiligheten ligger i 2. etg og inneholder dette:
1 soverom med dobbeltseng, flislagt bad med dusj, vask og toalett, kombinert stue og kjøkken med dobbel sovesofa for inntil 2 personer og spiseplass. Utgang til terrasse med vaker utskt over sjø og fjell.
TV og AC i begge rom. Internett.

Leiligheten har god standard med nyere møbler.






For flere leieobjekter i dette huset klikk her 
DETALJER
Totalvurdering Meget god
Ant soverom 1
Ant sengeplasser 2
Ant ekstraplasser 2
Ant bad 1
Ant oppholdsrom 1
Terrasse/Balkong Ja
Sjøutsikt Ja
Air Condition Ja
TV Ja
Internett Ja
Vaskemaskin Nei
Oppvaskmaskin Nei

PRIS PÅ LEIEOBJEKTET PR UKE/DøGN


JEL-026.A2 Inntil 4 pers
UkeDøgn
Lavsesong5900,- -
11/05 - 14/066900,- -
15/06 - 26/088200,- -
27/08 - 04/106900,- -
* For hver bestilling gjelder følgende:

- Det tilkommer en avgift på kr. 500,- som dekker sluttrengjøring av leieobjektet, inkl. sengetøy og håndklær (ikke strand-håndklær), administrasjonskostnader, vekslingsgebyr og turist-skatt.
- 30% av beløpet betales ved bestilling, resterende senest 30 dager før avreise.
- Minimum 1 ukes leie i høysesong, minimum 3 døgn utenom høysesong.
- NB: Døgnpris utover 1 ukes leie = ukespris/7. Døgnpris utenom høysesong gjelder ved kortere enn 1 ukes leie.
- Langtidsleie utenfor høysesong: pris etter avtale.

For øvrige leiebetingelser les HER 

Andre leieobjekter i dette huset

(klikk på alternativet du ønsker for å se mer informasjon)

Leieobjekt Type Antall
sengeplasser
Pris uke/døgn
(fra kr)
Bilde
A1Leilighet 4+28400,- / 1200,-


Alle ferieboliger i Jelsa


©2009- 2025 Kroatiaperler A/S. All rights reserved.
Org.nr 996 968 022     Til forsiden | Om oss | Kontakt oss | Søk ferieboliger | Leiebetingelser